Planujesz bankiet lub konferencję? Skorzystaj z usługi cateringu imprezowego

Na lastrada.pl/catering-eventowy/ sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie catering na imprezę.

Okres letni obfituje w bardzo popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe czy wydarzenia w plenerze, ale w zasadzie przez cały rok w rozmaitych miastach kraju odbywają się sympozja, benefisy albo gale. Wszystkie te imprezy wymagają stosownej oprawy, której integralną częścią są profesjonalnie przyrządzane i apetyczne posiłki. Trafnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia firmy oferującej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering imprezowy – postaw na doświadczenie

Masz zabukowaną salę bankietową bądź zdecydowałeś się już na punkt, gdzie zorganizujesz piknik? To super! Teraz trzeba zadbać o to, żeby zaproszeni na event goście mieli dostęp do przepysznych ciepłych posiłków, trunków oraz przekąsek. Pamiętaj, że na czas ważnych gal nie godzi się postawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu sali i spodziewać się, iż uczestnicy obsłużą się sami. Cała oprawa imprezy jest ważna – wygodne ustawienie stolików, dopasowane dekoracje, ale też poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Goście eventu z pewnością będą również zadowoleni, jeśli dania będą ułożone na talerzu jak w uznanych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu wprawni kelnerzy.

Demonstracja live cooking i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu na imprezę

Zaletą zamówienia oferty cateringu imprezowego jest bezsprzecznie to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyrządzi rewelacyjne dania, ale też szczegółowo zadba o całą jego oprawę. Zakąski i potrawy będą przywiezione we wskazaną lokalizację, ekipa firmy cateringowej zamontuje i udekoruje stoły, a następnie profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać uczestników w czasie imprezy. Na życzenie zamawiającego, oraz jeśli umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uatrakcyjnić imprezę demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną szansą, żeby obserwować na żywo jak pracują najlepsi kucharze. Trzeba wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych kameralnych, jak i liczących kilkaset gości. Podczas ustalania detali oferty podpowie ona, jakie dania, napoje i zakąski najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]