Poznaj polskiego producenta zabudów samochodowych

Branża transportowa ciągle się rozwija, między innymi za sprawą globalizacji, jak również pojawiania się nowych rynków eksportu i importu. Jednoczenie potrzebuje także nowoczesnych rozwiązań, głównie tych koncentrujących się na modernizacji procesów transportu towarów. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od 3 dekad wychodzi naprzeciw permanentnie zmieniającym się potrzebom branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie uznane projekty

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w produkcji przyczep i zabudów samochodowych. Firma zajmuje się produkcją zestawów solo (na przykład z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek), kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To także producent przyczep i pozostałych rozwiązań przygotowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym armii oraz zespołów specjalnych. W produkcji używane są tylko surowce najwyższej jakości, pochodzące od renomowanych partnerów. Doświadczenie nabyte na przestrzeni 3 dekad umożliwia firmie Gniotpol Trailers opracowywanie coraz to nowocześniejszych projektów na światowym poziomie, co poświadcza między innymi powodzenie chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych do transportu niezwykle wymagających ładunków.

Producent przyczep – serwis na obszarze całej UE

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje także kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (w firmowym zakładzie w miejscowości Malnia oraz w paru autoryzowanych punktach), ale też mobilnym. W przypadku usługi mobilnej niezbędne reperacje dokonywane są na obszarze całej UE w terminie określonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba również o komfort odbiorców, którzy decydują się na serwis na własną rękę. Części zamienne do zabudów firmy są zawsze dostępne, co zmniejsza czas oczekiwania na ich otrzymanie do minimum, co w znacznym stopniu przyspiesza to serwis zarówno drobnych usterek, jak i wykonanie większych napraw.

Pochodzenie zdjęcia: gniotpol-trailers.com.