Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Poznaj więcej szczegółów o pozycjonowaniu www Kraków.

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość wykorzystania go do wyszperania potrzebnych produktów i usług doprowadziła do tego, że każda marka pragnie obecnie wybić się w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony www nie znaczy, iż potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest przecież obecność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Wiele mniejszych firm, które działają jedynie na określonym obszarze lub wręcz w jednym mieście, np. w Bydgoszczy lub w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – promuj swoją ofertę ewentualnym odbiorcom

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych bądź usług stosują zwykle frazy lokalne, czyli mających w składzie nazwę jakiegoś miasta, jak np. “restauracja włoska kraków”, “sklep rtv kraków” czy “malarz kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych przedsiębiorstw na zademonstrowanie swojej oferty potencjalnym klientom, rezydującym w danym mieście. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych ma wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, iż strategia SEO skierowana jest na podwyższenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści czy pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży tworzenia stron www oraz optymalizacji, pozycjonowania od ponad dekady. W trakcie tych lat dobrze poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron i w ten sposób zdobyć nowych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, rozbudowę contentu oraz pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać na bieżąco efekty pozycjonowania.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]