Pozycjonowanie w trzech słowach

Pozycjonowanie Krakow - więcej o tej usłudze poznasz w tym miejscu

Pozycjonowanie stron internetowych to różne działania dążących do zwiększenia obecności stron w bezpłatnych wynikach wyświetlanych w wyszukiwarce. Im wyżej strona wyświetla się w wynikach wyszukiwania, tym większy ruch w witrynie, co w efekcie prowadzi do zwiększenia konwersji firmy. Drugim plusem tego działania jest poprawa rozpoznawalności produktu, usługi czy też samej marki.

Google klasyfikuje wszystkie strony internetowe w oparciu o w przybliżeniu dwustu różnych wskaźników. Efekt tej ewaluacji warunkuje to, na której pozycji strona ewentualnie jej podstrona pokaże się użytkownikom przeglądarki w SERP na daną frazę. Za kluczowe czynniki rankingowe specjaliści do spraw SEO uważają np. responsywność, linkowanie (zewnętrzne oraz wewnętrzne), a także jakość treści.

Wstukując w wyszukiwarkę Google dowolne słowo, internauta dostaje listę stron, których treść została uznana za najbardziej dopasowaną do szukanego hasła. Jakie adresy pojawią się w SERP wyżej niż inne? Przeważnie te, których zawartość jest dobrze wypełniona poprawnymi frazami kluczowymi. a zarazem niepowielona z innych witryn. Na pozycje nie bez wpływu jest także szybkość ładowania się witryny (zarówno w wersji na mobile, jak i desktopowej), właściwie zoptymalizowanie kodowanie, jak również liczba linków odsyłających do naszej witryny.

Czy powinno się przekazać pozycjonowanie i optymalizację strony lub sklepu www firmie SEO?

Algorytm Google systematycznie jest poprawiany, z tej przyczyny zaleca się oddać optymalizację i pozycjonowanie stron oraz sklepów specjalistom. Odpowiednim wyborem będzie firma SEO, która ma długoletnie doświadczenie w tym obszarze. W takich firmach zatrudnionych jest wielu specjalistów nie tylko od optymalizacji, ale także prowadzenia kampanii Google Ads czy programowania. Zlecając pozycjonowanie podmiotowi zewnętrznemu zaoszczędzone środki i czas można zaprząc w inne działania, które również podniosą dochód firmy.

Do kogo skierowana jest usługa pozycjonowania stron oraz sklepów www w Google?

Pozycjonowanie to w głównej mierze oferta skierowana do właścicieli stron www, których zadaniem jest dotarcie do klienta i sprzedaż usług lub produktów firmy. Prowadząc własna działalność nierozważnie jest obecnie nie założyć strony firmowej albo ją utworzyć, lecz zrezygnować z jej pozycjonowania. Biznes to ciągłe współzawodnictwo o dotarcie do nowych klientów. Wedle szacunków w przybliżeniu 97% klientów poszukuje w sieci opinii o lokalnych firmach, co wyraźnie wskazuje do jak dużej grupy odbiorców można w ten sposób dotrzeć. A pojawienie się adresu strony bądź sklepu w Top3 wyników wyszukiwania niesamowicie zwiększa szansę, że klient wybierze nasze usługi.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]