Profesjonalna opieka nad grobem

Więcej informacji o opiece nad grobami Kraków

Oblicze nagrobków zmarłych bliskich jest wyrazem naszego szacunku. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy groby położone są w tym samym mieście, gdzie żyjemy. Największe problemy stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki są skazane na to, by zostać zaniedbane – świetnym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Czemu warto postawić na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, czyli montaż siedzeń albo pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty lub korekty liter.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Stawki, jakie musimy opłacić specjalistom czuwającym nad grobami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależne są zwłaszcza od zakresu pomocy – jeśli decydujemy się na tylko pojedyncze sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli jednak chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z kosztem rzędu 400 PLN rocznie. Pamiętajmy, iż koszty uzależnione są również od wielkości nagrobków, zaś najdroższe będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Nasza lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]