Projektowanie katalogów, które przyciągną klientów

Potrzebujesz zlecić projektowanie katalogów? Skieruj się tu.

Jak powiedzieć klientom, iż produkty danej firmy są lepsze od innych? W czasach, kiedy odbiorca ma możliwość skorzystać także z usługi przedsiębiorstw działających w innych miastach, nie będzie to proste i wiąże się z wprowadzeniem przemyślanych kampanii marketingowych. W różnych przypadkach najlepsze rezultaty da projektowanie katalogów firmowych oraz ich dystrybucja do potencjalnych klientów. Aby natomiast przyciągnęły one innych, broszury powinny właściwie wyglądać – dlatego, jeśli nie mamy wymaganych kwalifikacji, nie należy opracowywać ich samemu. Komu więc zlecić projektowanie katalogów? Jak muszą prezentować się profesjonalnie zaprojektowane katalogi firmowe?

Reguły projektowania katalogów

Dzisiejsze standardy projektowania katalogów sprawiają, że chcąc wykonać profesjonalny katalog wymagane są specjalistyczne kwalifikacje. Powinniśmy zauważyć, że katalogi firmowe przede wszystkim muszą wpisywać się w bieżące nurty – w przeciwnym przypadku najpewniej w najmniejszym stopniu nie zainteresują klienta. Istotny będzie również skład stron – przede wszystkim od niego zależne jest, czy klient odnotuje dane zawarte w katalogu. Na szczęście dotarcie do agencji oferującej profesjonalne projektowanie katalogów nie okaże się problematyczne – wystarczy tylko wiedzieć o kilku najważniejszych zasadach.

Projektowanie katalogów – jak wybrać studio?

Przy poszukiwaniach agencji świadczącej projektowanie katalogów najważniejsze są z pewnością umiejętności jej projektantów. Dlatego przed decyzją należy sprawdzić wcześniejsze projekty – dobra firma niewątpliwie publikuje je na jej stronie, więc dotarcie do nich nie powinno być trudne. Jeżeli styl danej agencji nas zainteresuje, powinniśmy też dowiedzieć się, co o agencji piszą poprzedni kontrahenci – tak ustrzeżemy się przykrych niespodzianek. Bardzo istotny jest również kontakt z klientem i możliwość naniesienia późniejszych poprawek – wszak katalog powinien w pierwszej kolejności trafić w nasze potrzeby.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]