Projektowanie stron internetowych – nie rób tego sam

Projektowanie stron www Kraków - usługa dla Ciebie

Funkcjonalność witryn internetowych wynika przede wszystkim z ich projektów. Projektując strony internetowe powinniśmy nie tylko pamiętać o walorach wizualnych, ale również doświadczeniu klientów – jeśli nawigacja po stronie będzie dla nich źródłem trudności, szybko wejdą na inną stronę i wybiorą usługi innej firmy. By zatem strona dała nam oczekiwane korzyści, powinniśmy zadbać o to, by była odpowiednio zaplanowana. Jak więc wygląda właściwie stworzona witryna? Co zrobić, by goście nie opuścili jej za prędko?

Skuteczne projektowanie stron internetowych

Centralną zasadą, jaką należy sugerować się projektując witryny internetowe jest wyróżnienie najważniejszych części portalu – ściągną wówczas wzrok internauty i nakłonią go do kliknięcia. Łatwo osiągnąć to możemy dzięki wykorzystaniu kontrastowych barw, pamiętając oczywiście o tym, żeby tony równoważyły się na ekranie. Ważne jest także to, żeby główne elementy witryny osadzić na osi, po której wędruje wzrok użytkownika – to kwestia rozwiązań od lat obowiązujących w internecie.

Projektowanie stron internetowych – jakiej agencji zlecić?

Jak nietrudno się domyślić, stworzenie skutecznej strony www nie będzie łatwe. W przypadku strony firmowej złym rozwiązaniem będzie zatem samodzielne jej zaprojektowanie. Chcąc mieć gwarancję, iż witryna będzie generować korzyści, warto powierzyć to specjalistom – zwłaszcza firmie doświadczonej zarówno w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]