Projekty wnętrz mieszkań – kto je wykona?

Skieruj się w to miejsce aby sprawdzić, kto sporządza projekty wnętrz Kraków.

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma znaczne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy zatem zadbać o to, żeby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je doskonale, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszystkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Aby jego sugestie zostały zrealizowane, na ogół konieczny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia również pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]