Serwis okien wykonuj regularnie

Na www.serwismeteo.pl dowiesz się, jak zamówić serwis okna

Cyklicznie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Czemu warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na różnego rodzaju wykrzywienia i uszkodzenia. Na kondycję uszczelek oraz okien negatywnie wpływają też czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się zatrudnić serwisanta. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o odpowiednią izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien przeprowadzi także wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Specjalista zadba także o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]