Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Zobacz parking lotnisko Balice Kraków na pandaparking.pl.

Główne plusy lotów samolotem, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zyskały olbrzymie uznanie, to szybkość, sposobność przybycia nawet w najbardziej oddalone miasta naszego globu oraz komfort. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, łączy się jednak z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać dziesiątki kilometrów. Tak długą drogę najwygodniej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne komplikacje związane z przyjazdem do portu lotniczego własnym samochodem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – leć spokojnie, twoje auto jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą śmiało zorganizować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dojechać swoim autem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę wozu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą naturalnie się o niego martwić. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a kolejną asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji telefonicznej, toteż nie trzeba martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na odstawienie auta. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezwykle istotne w czasie silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Gdy zdecydujemy się na usługi oferowane przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy liczyć także na sporo udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez trudności. Najważniejszym z nich jest oczywiście możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Dodatkowo podróżni mogą liczyć na wsparcie personelu parkingu w wielu sytuacjach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora lub obniżenie ciśnienia w oponach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]