Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Korzystna oferta tworzenia sklepu WooCommerce.

Pragniesz założyć sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, ale także jeżeli nie posiadasz żadnej strony www i musisz zacząć od podstaw, sklep WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, że błyskawicznie opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę dano owej wtyczce, posiada mnóstwo zalet. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się w mgnieniu oka spersonalizować z używając darmowe bądź płatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem popularnych wyszukiwarek, co sprawia, iż jest większa szansa na pozyskanie pozycji w Top10 w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dotrzeć do większej grupy klientów. Na skutek instalacji dedykowanych wtyczek podnosi się także funkcjonalność sklepu. Łatwo można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić klientom wykonanie przelewów za towary przykładowo przez PayU.pl czy Transferuj.pl. WooCommerce daje także możliwość analizy danych sprzedaży (opracowanie różnego typu statystyk) oraz podpięcia z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – specjalista zabezpieczy go przed atakami hakerskimi

Tworzenie sklepów WooCommerce zalecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale też zadbają o wykorzystanie jedynie przetestowanych, koniecznych wtyczek, ochronę sklepu przed atakami hakerskimi oraz poprawną semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci zbudują również blog, na którym szybko można przekazywać użytkownikom informacje o nowych produktach oraz promocjach lub publikować recenzje i poradniki dotyczące oferowanych w sklepie artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]