Urządzasz przyjęcie? Zamów usługę cateringową!

Zajrzyj w to miejsce jeżeli jesteś zainteresowany usługami firmy cateringowej w Krakowie.

Gdy aranżujesz wystawny event prywatny lub firmowy, na który zapraszasz ogromną ilość gości, prawdopodobnie nie będziesz w stanie osobiście zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując małe przekąski oraz soki w hipermarkecie – ważne eventy zazwyczaj wymagają uroczystej oprawy też w sferze dań. Zatem nie powinno się stawiać na stolikach osób zaproszonych samych ciasteczek i wody mineralnej. W takich przypadkach idealnym wyjściem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Catering świąteczny oraz okolicznościowy – katalog usług doświadczonych catererów

Firmy doświadczone w dostarczaniu usług cateringu zazwyczaj proponują kilka jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, czyli obsługa spotkań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na śluby, chrzciny albo urodziny. Oferty te są dobrze dopasowane do potrzeb poszczególnych wydarzeń, przez co znacząco różnią się np. kosztem oraz katalogiem potraw proponowanych w danej usłudze. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej trzeba pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą wyraźnie wyszczególnić własne oczekiwania, lecz przy tym być również otwartym na jego sugestie. Przecież dla caterera obsługa imprez rozmaitego rodzaju to jego praca, a długoletnie doświadczenie w tej branży pozwala mu na podpowiadanie rozwiązań, które usatysfakcjonują większość naszych gości.

Wynajęcie firmy cateringowej pomaga zaoszczędzić czas

Przyrządzanie poczęstunku już dla małej grupy gości może być olbrzymim problemem, przede wszystkim wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to samemu. Zamówienie usługi cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na zaplanowanie innych ważnych elementów imprezy. Daje to także możliwość zaserwowania gościom wybornych posiłków przyrządzanych przez najlepszych kucharzy. Wypada przy tym zaakcentować, że ważną cechą dań przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale także ich prezencja na stole. Oprócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów posiadają także własną wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]