catering biurowy,  catering firmowy

Usługa cateringu firmowego – nie warto na niej oszczędzać

Szkolenie, ważne negocjacje biznesowe lub sympozjum – każde większe przedsiębiorstwo z pewnością w końcu stanie przed potrzebą organizacji wydarzenia tego typu. Łączy się to z licznymi zadaniami, które na ogół nie wchodzą w zakres obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. przygotowanie posiłków i napojów dla jego zaproszonych gości. Jeżeli urządzane spotkanie zainteresuje znaczne tłumy, opłaca się zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Przekąski bez niebezpieczeństwa ubrudzenia ubrania – o cateringu dla firm

Konferencje i kursy biznesowe to eventy trwające z reguły po 5-7 godzin, częstokroć nawet przez 3-4 dni. Ich partycypanci otrzymują szczegółowy program wykładów, pomiędzy którymi wyznaczone są zazwyczaj dwie niezbyt długie przerwy, w trakcie których ciężko jest zjeść sycący obiad w okolicznej jadłodajni. Z tej przyczyny tak ważne jest zapewnienie gościom napojów i niewielkich przekąsek, które mogą w mgnieniu oka skonsumować podczas przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, również wziąć na salę, w której odbywa się prelekcja. Firmy świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można skonsumować nie bojąc się o zabrudzenie dłoni i koszuli. W ramach oferty cateringu dla firm dostarczany jest również sprzęt do przyrządzania napojów gorących.

Czemu opłaca się wynająć usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest niesłychanie ważna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Co więcej jest to też szansa nawiązania kontaktu z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w luźnej atmosferze spraw poruszanych na kursie. Urządzenie z kawą i różnymi napojami, który stoi na korytarzach biurowców, nie ma szans dorównać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych konferencji bądź płatnych wykładów nie powinni wszak pić z tekturowych pojemniczków, zagryzając własnoręcznie zrobione czy też zakupione po drodze w spożywczaku sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podkreśli więc prestiż wydarzenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się też o dobre samopoczucie partycypantów.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]