Usługa opróżniania piwnic. Jak się to odbywa?

Okres przed Wielkanocą to czas między innymi garaży, poddaszy i pomieszczeń gospodarczych. Chciałbyś zatroszczyć się o porządek w swoim otoczeniu? Zobacz, kiedy warto zlecić profesjonalne sprzątanie piwnic i mieszkań.

Sprzątanie mieszkania oraz piwnicy – co wyrzucamy?

Oczyszczenie zagraconej piwnicy to ogromne wyzwanie – należy wynieść nie tylko z zajmującą pomieszczenie niedziałającą elektronikę, sprzęty czy zepsute przetwory, ale także zatroszczyć się o wywiezienie odpadki do miejsca utylizacji. Wyrzucenie niebezpiecznych odpadów do zwykłego kosza niebezpieczne dla środowiskanaturalnego i podlega karze. Mieszkańcy wielkich miast jak np. Kraków nie muszą na własną rękę sprzątać domowych strychów i piwnic – działają tam firmy oferujące profesjonalne sprzątanie mieszkań oraz piwnic. Usługa jest kierowana do osób, które nie mają czasu lub ochoty na segregowanie i pakowanie odpadów – wolą, żeby czynności te wykonali eksperci. Firmy oferujące sprzątanie piwnic uporają się z rozmaitymi typami odpadów – elektrośmieciami (RTV i AGD oraz sprzęt komputerowy), odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, dywanami, meblami, jak również gruzem i odpadami budowlanymi.

Jak odbywa się sprzątanie piwnic oraz mieszkań?

Ekipa przedsiębiorstw zajmujących się sprzątaniem piwnic i mieszkań dojeżdżają do klientów i na miejscu rozprawiają się z bałaganem. Podmioty tego typu oferują wszechstronne usługi porządkowe – wynajmują pojemne kontenery oraz worki na odpady, pomagają zapakować do nich śmieci, wynieść je z pomieszczenia, a później przetransportować do zutylizowania. Firmy te posiadają flotą pojazdów dostosowanych do wywozu różnego typu odpadów i szybko radzą sobie z zagraconymi strychami i piwnicami. Cena za usługę zależy najczęściej od zakresu zrealizowanych prac.