Usługi dla firm i freelancerów – opieka techniczna WordPress

Aktualizacja WordPress - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

WordPress, który powstał w głównej mierze jako platforma blogowa, ekspresowo stał się niezmiernie często wykorzystywanym CMS-em. Ponieważ bez trudności można opanować zasady jego obsługi, a przy tym jest dość szybki, wykorzystuje się go aktualnie do tworzenia sklepów e-commerce oraz złożonych stron. Aczkolwiek ten system zarządzania treścią może być przyczyną kłopotliwych niespodzianek, dlatego ważną i konieczną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Czemu rekomenduje się powierzyć opiekę nad stroną specjaliście?

Utrzymywanie strony www na aktualnej wersji WordPressa jest bez wątpienia podstawą jej bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jednak przedsiębiorstwa po zaprojektowaniu strony zaniedbują cykliczną instalację kolejnych edycji CMS-a czy aktualizacji używanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na ataki cyberprzestępców bądź zainfekowanie przez wirusymalware. W dodatku, pomimo że WordPress jest niezwykle prostym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z niespodziewanymi problemami z właściwym funkcjonowaniem sklepu lub strony. Z tej przyczyny ważne jest, aby działanie to realizował zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie oddziału informatycznego, rekomenduje się zlecić opiekę nad stroną internetową rzeczoznawcy.

Opieka nad stroną – usługa dla dużych i małych przedsiębiorstw i freelancerów

Usługa opieki nad stroną internetową to oferta kierowana przede wszystkim do klientów biznesowych, zarówno dużych jak i niewielkich przedsiębiorstw, którzy troszczą się o poprawne i nieprzerwane funkcjonowanie ich strony firmowej, a także ochronę jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest również freelancerom oraz blogerom mającym prywatne strony internetowe. W podstawowym pakiecie oferty znajduje się pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych, usuwanie skutków działania wirusów oraz wykonanie aktualizacji CMS-a. W wyższych pakietach oferowane są też przeróżnego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian wtyczek i zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]