spacer 360 stopni, wirtualny spacer 3D

Wirtualny spacer Google – Twoja firma w Street View

Spacery Google to niezmiernie popularna forma przeglądania różnych lokalizacji. Bez trudu w ciągu kilku minut możemy się tak przenieść m.in. na ulice Paryża czy do egzotycznego Maui na Hawajach, żeby podziwiać rajskie plaże. Dzięki temu sposobowi możemy nie tylko turystycznie zwiedzać odległe zakamarki świata, ale także stworzyć spacer Google po naszym biurze czy hotelu i pokazywać je przyszłym klientom. Stworzenie takiego spaceru nie jest ani ani kosztowne, ani trudne, z kolei prezentuje się nadzwyczaj efektownie i jest efektywne z biznesowego punktu widzenia. Czym generalnie są wirtualne spacery Google? Dlaczego warto ich użyć do reklamy?

Wirtualny spacer Google — zdjęcia sferyczne z całego świata

Spacer Google to możliwość wirtualnego odwiedzania miejsc na całym świecie. Działa to w ten sposób, że Google wykonuje zdjęcia sferyczne (360 stopni) danego miejsca, a w następnej kolejności scala je i udostępnia na własnych mapach. Dzięki takim zdjęciom, po wejściu na daną lokalizację, możemy rozglądać się górę i w dół, na boki, jak również możemy samodzielnie decydować, w którym kierunku chcemy patrzeć. Pozwala to na uważne przyjrzenie się temu miejscu, zupełnie jakbyśmy tam faktycznie byli. Można też przechodzić kolejne metry i docierać do następnych lokalizacji — wciąż patrząc w dowolnym kierunku i podziwiając otaczającą nas rzeczywistość.

Street View dla biznesu – użyj go w działaniach marketingowych

Interesującą i coraz popularniejszą usługą jest wykonywanie wirtualnego spaceru 360 stopni po naszej nieruchomości, firmie czy hostelu. W odróżnieniu do Google Street View, to my zatrudniamy fotografa, który po dotarciu na miejsce wykonuje zdjęcia danej nieruchomości oraz składa je w wirtualny spacer. Koszt usługi to około kilkuset złotych (jest to zależne przeważnie od rozmiarów nieruchomości) i trwa od jednej do kilku godzin. Utworzony wirtualny spacer Google możemy dodać do wizytówki firmy w Google Moja Firma obok standardowych fotografii i umożliwić aktualnym i potencjalnym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak samo jak przeglądają np. ciekawe miejsca w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru jest nieskomplikowane, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego utrzymanie, oprócz rzecz jasna kosztu jego stworzenia, a sam spacer możemy także wstawić na naszą firmową witrynę.

Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D po firmie?

Wirtualny spacer Google to fantastyczny sposób pozwalający na odwiedzenie danego miejsca przez potencjalnego klienta. Zdecydowanie warto wykonać taki spacer dla naszej firmy w celach marketingowych. Internauci, poznając nasze biuro, nieruchomość czy hotel uzyskają dużo przydatnych informacji, które pozwolą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszych usług. Uznają nas także za rzetelna markę. Wirtualny spacer Google warto stworzyć nie tylko dla dla klientów, ale także i dla kandydatów do pracy – jeśli oczywiście chcemy przyciągnąć pracowników dobrymi warunkami zatrudnienia. Jednostki, które wcześniej przekonają się wirtualnie o warunkach panujących w danej firmie, o wiele chętniej zdecydują się na złożenie podania o pracę. Spacer 3D pomaga w pozycjonowaniu strony www i promowaniu naszej firmy w Google Maps. Spacery Google przeglądać na wszelkich urządzeniach, również tych mobilnych.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]