Wirtualny spacer z modelem 3D – wykorzystaj go do promocji firmy

Więcej szczegółów o wnętrzach firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości

Wnętrza 3D to znakomita metoda na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, które planują np. wynająć. Dla sporej ilości klientów możliwość zwiedzenia takiego pomieszczenia przed sygnowaniem umowy jest ogromnie ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są modele 3D oraz spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i czy powinno się to robić? Więcej informacji na ten temat prezentujemy w dalszej części artykułu.

Do czego przyda Ci się wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o sporą ilość zdjęć model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W tego rodzaju modelu widoczny jest rozkład wszystkich wnętrz, a my mamy możliwość go zbliżać, przesuwać i zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model jest udostępniany klientom w postaci interaktywnej, dzięki temu mają oni wgląd do kompletnej bryły nieruchomości oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od wykonania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można też wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się ogromną popularnością. Polega on na tym, że prócz oglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo siedziby przedsiębiorstwa bądź hotelu, możemy przenieść się pojedynczym kliknięciem myszki do dowolnego wnętrza, a potem przystąpić do jego zwiedzania od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość także przechodzić do innych pomieszczeń podobnie w rzeczywistości.

Wnętrza 3D w biznesie – gdzie je udostępnić?

Za pośrednictwem modeli 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie szczegółowo pokazać klientom wybrany budynek i jego pomieszczenia. Taką formę promocji można wykorzystać do prezentacji hostelu, restauracji bądź pracowni, a także po prostu zademonstrować rozległemu gronu odbiorców wygląd naszego zakładu pracy “od środka”. Wnętrza 3D możemy również użyć, jeśli sprzedajemy posiadłość, żeby potencjalni nabywcy mogli gruntownie zapoznać się z nieruchomością.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto opracować z wielu przyczyna. Pierwszy z nich to sposobność umieszczania ich na naszej stronie www, w wizytówce Google Moja Firma czy udostępnianie ich w innych zalecanych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej zachęcić klientado skorzystania z naszych usług. Klienci, którzy poznają bliżej naszą firmę obdarzą ją o wiele większym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to też idealna metoda na zabłyśnięcie na tle rywalizujących z nami podmiotów, gdyż aktualnie – mimo powszechnego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można zdobyć w łatwy sposób — należy po prostu zamówić jego przygotowanie u zawodowego fotografa.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]