Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Uzyskaj więcej informacji o Kraków Balice parking

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, ale to rodzi problem: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Długoterminowy parking przy lotnisku – Twoje auto pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwiezienie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy zostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]