Badania psychologiczne i wysokościowe

Zleć badania psychologiczne kierowców Kęty na www.bielskobadania.pl

Gabinet psychologiczny PSYCHE z Bielska-Białej zajmuje się przeprowadzaniem psychotestów oraz badań kierowców. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Filomatów 10 (w pobliżu przedsiębiorstwa BIELKON, przecznica ul. Karpackiej).

Pracownia Badań Psychologicznych PSYCHE – oferta

Nasi klienci to kierowcy samochodów, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców i pozostałych maszyn. Oferta naszych usług dotyczy m.in. badań kierowców po wypadku. Oprócz tego jest także skierowana do osób, które przekroczyły dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także:

  • testy psychologiczne,
  • badania okresowe,
  • badania operatorów przeróżnych urządzeń,
  • badania pracowników,
  • badania wysokościowe
  • badania psychotechniczne

Zdajemy sobie sprawę, że są Państwo zapracowani, przez to dopasowujemy się do Państwa możliwości. Testy realizujemy zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Szczegółowy zakres usług zamieszczony jest w zakładce „zakres usług” na naszej stronie www.

Prosimy o przyniesienie ze sobą następujących dokumentów: dowód tożsamości oraz skierowanie na badania. Zapraszamy na sumienne wykonane i bezstresowo przeprowadzone psychotesty.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]