Blog „Polaku lecz się sam” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

W tym miejscu znajdziesz szczegółowe wiadomości w temacie marki Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadził redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – recenzja autora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, iż już po kilku zabiegach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą przed monitorem. Dodatkowo korzystanie z programu do relaksacji poprawiło także sen testującego, dzięki odprężeniu ciała i niwelacji napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy stosowaniu urządzeń do masażu wibracyjnego firmy Vitberg istotna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Atutem zestawem RAM Vitberg+ jest też wysoka jakość wykonania, jego estetyka, łatwość instalacji oraz fakt, iż jest to dzieło rodzimej marki. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całego zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego części) zaleca się sprawdzenie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg, które działają na terenie całej Polski.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]