Kiedy psycholog w UK to dobry wybór?

Znajdź polskiego psychologa Leicester na miarę swoich potrzeb!

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy chętnie poczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Obecnie powodu Brexitu fala emigracji praktycznie rzecz biorąc zanikła, lecz ciągle nie brakuje osób skłonnych do pracy lub rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak pobyt w Wielkiej Brytanii może tworzyć ogrom kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakich okolicznościach jest potrzebny?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii i związana z tym rozłąka z rodziną, jak również praca w obcym kraju, generują bardzo dużo problemów, którym niezwykle trudno jest podołać. Rozłąka z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego w wielu przypadkach pojawiają się także trudności z integracją z nowymi współpracownikami lub w ogóle z dostaniem etatu. Nieznajomość języka, która do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, że bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do poważnych zaburzeń nastroju czy nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego rodzaju bardzo trudno jest zapanować samodzielnie. Dlatego nie należy obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega taka wizyta?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas rozmowy będą powierzone komuś innemu. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać swoich kłopotów i niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, jak radzić sobie ze stresem, a także pokazuje jak rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta przeprowadzana jest po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co powie jej specjalista.

Nasza lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339