Vitberg opinie, Vitberg

„Kto Cię wyleczy” o urządzeniach firmy Vitberg

Czy wibroterapia może pomóc ludziom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, uczucie obciążenia nóg czy zesztywnienie szyi i ramion. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których odczuwamy ból. Elementy urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje kolana, plecy, biodra, nogi lub szyję. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też odpręża, co owocuje zmniejszeniem poziomu stresu i mocniejszym snem. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który wspomaga odchudzanie.

Zestaw RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną cechą urządzeń firmy Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich elementów albo wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]