Marka Vitberg – od pomysłu po finalny produkt

Więcej na temat marki Vitberg na innpoland.pl

Zapoznaj się z rozmową portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przedstawił historię firmy, która zajęła się zagadnieniem terapii wibracjami ćwierć lat temu i odtąd wciąż ulepsza swoje produkty.

Aparaty marki Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie co najmniej od wieku, natomiast intensywne badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od 40 lat. Wibroterapia może stać się alternatywą dla leków przeciwbólowych, które szybko pomagają, jednak mają doraźne działania i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Marka Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona urządzeń, które spotkały się z przychylną oceną klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ można wykorzystać do regeneracji mięśni sportowców, są jednak również dedykowane do użytkowania w domu.

Vitberg prowadzi 52 placówki na terenie Polski, w których można wypróbować urządzenie i przekonać się o jego efektywności. Co 4 pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki aparat na własność. to dla nich marka Vitberg nieustannie pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]