Na pomoc włosom – trycholog w Krakowie

Nasze włosy nierzadko są w naszych czasach narażone na szkodliwy wpływ otoczenia. Cierpią też z powodu tego, co jemy. Warto je pielęgnować za pomocą kosmetyków czy wyspecjalizowanych dermokosmetyków. Gdy jednak problemy z owłosioną skórą głowy są poważne, może okazać się niezbędna wizyta u specjalisty trychologa.

Czym zajmuje się trycholog?

Trychologia jest gałęzią medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi chorobami. Specjalista tej dziedziny może nam pomóc, gdy cierpimy na łupież, łuszczycę czy łojotokowe zapalenie skóry głowy. Korzystając z zaawansowanych narzędzi badań, trycholog może w odpowiedni sposób zdiagnozować nasze problemy i zalecić odpowiednią kurację.

Trycholog w małopolsce

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, wykorzystując najnowsze osiągnięcia trychologii, może zalecić nam przeróżne procedury wpływające na stan włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy poddać się między innymi procedurze anti-aging, pozwalającej cofnąć widoczny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trychologii kosmetycznej zaproponują nam także skuteczne sposoby umożliwiające nam dbanie o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki skutecznie przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli czerpać radość ze zdrowych i pięknych.

Wyposażony w nowoczesny sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim nabyć specjalistyczne dermokosmetyki ułatwiające zachowanie naszych włosów w pożądanym stanie po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.