Redakcja „ABC Zdrowie” sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Na https://portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny uzyskasz więcej informacji o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęła się redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Zbadano działanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu aktywnych modułów oraz elementów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W aparacie można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są cztery poziomy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można wykonać zabiegi na stopach, łydkach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeśli potrzebujemy poszerzyć działanie przyrządu i dopasować go do własnych preferencji, niezbędne jest zakup modułu: Biodra, Metabolizm, Kolana, Nogi lub Szyja. Przy użyciu tych modułów można efektywnie zapobiegać bólom kolan i łydek, przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być wykonywane w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich we własnym domu.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]