Schudnij bez wysiłku. Pomoże Ci dieta pudełkowa

Diety, które wynikają z chorób układu pokarmowego czy osobistych preferencji, mogą być przyczyną sporych problemów w codziennym życiu. Wymagają bowiem czasochłonnego gotowania dań – zaś będąc w pracy zwykle po prostu nie mamy na to czasu. Przynoszenie błyskawicznych dań w takich sytuacjach jednak nie jest najlepszym pomysłem – często dostarczają one mnóstwo substancji, których osoby odchudzające się po prostu nie powinny jeść. Czy oznacza to, iż będąc na diecie powinniśmy być gotowi na codzienne, żmudne gotowanie dań? Oczywiście nie. W różnych miastach działają wszak firmy cateringowe oferujące dietę pudełkową. Na czym polega to rozwiązanie? Dlaczego warto na nie postawić?

Czym jest dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa, jak łatwo stwierdzić, opiera się na dowożeniu klientom pudełek z daniami przystosowanymi do założeń jadłospisu. Plusem tego pomysłu jest przede wszystkim wygoda – dania są dostarczane do punktu wskazanego przez zamawiającego, a więc na przykład do biura albo domu. Nie musimy też codziennie myśleć o przygotowaniu dania, gdyż dieta pudełkowa planowana jest przez doświadczonego specjalistę, zaś dania w określonych godzinach dowozi kurier. Dobrze wspomnieć również kilka słów o kosztach, bo te za pięć dni wynoszą około 300 złotych za składający się z kilku posiłków plan żywieniowy.

Dla jakich klientów jest dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa, jak przed momentem wspomnieliśmy, adresowana jest głównie do klientów troszczących się o linię, pacjentów oraz stosujących odpowiednie diety. W katalogu firmy FitMe z Krakowa czekają na nas między innymi zestawy dla wegetarian, wyszczuplające, bezglutenowe lub diety dla sportowców. Wszystkie z nich dostosowane są do osobistych potrzeb zamawiających, zaś w przypadku trudności z kupnem odpowiedniego zestawu, możemy natomiast zdecydować się na poradę specjalisty, który skompletuje dietę tak na co dzień, jak i do pracy. Firma oferuje także atrakcyjne zniżki dla stałych klientów.