maseczka wielokrotnego użytku, przyłbica ochronna

Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na cały świat, pod każdym względem przeistoczył nasze życie i kontakty z innymi ludźmi. Reguły dystansu społecznego wymuszają obowiązek stosowania licznych środków, których rolą jest ochraniać nas przed realnym niebezpieczeństwem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do kina lub supermarketu, gdzie najczęściej przebywamy w większym gronie ludzi, winniśmy zawsze zakładać na nos oraz usta maseczkę ochronną. Co natomiast uczynić, jeżeli dusimy się w popularnej maseczce z tkaniny?

Maseczka z przyłbicą – trwała oraz wygodna

Ci, którzy uważają bawełniane maski ochronne za niekomfortowe i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich noszenia, powinny zakupić przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona przed zakażeniem wirusem w takim samym zakresie jak maska chirurgiczna, tzn. przykrywa nos i usta, ale jednocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi zaletami są komfort, solidność i tylko kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 10 gramów. Ta ochronna przyłbica wykonana jest z tworzyw, dzięki którym może być używana wielokrotnie. Jej przezroczystą przysłonę po każdorazowym założeniu można oczyścić, a samą maseczkę można również wyprać ręcznie (do 30 razy!) w wodzie z mydłem.

Kto powinien korzystać z wielorazowej maseczki z przyłbicą?

Przyłbicę ochronną poleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również komforcie. Osoby powyżej 50 roku życia, mające kłopoty z oddychaniem, starsze oraz sportowcy docenią swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także zalecana wszystkim, którzy są zobligowani nosić maski ochronne w czasie pełnienia obowiązków służbowych. Mini Shield firmy Vitberg nie ogranicza ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie przez parę godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Działa ona z funkcją FaceID, co na pewno uznają za atut młodsi użytkownicy.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]