Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Testy outdoorowe”

Więcej na temat Vitberg opinie na www.testyoutdoorowe.pl

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o rozmaitej częstotliwości, może wyraźnie podnieść komfort życia ludzi skarżących się na bóle nóg, kręgosłupa oraz szyi. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Aparaty Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z części bazowej (koniecznej do pracy całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, ale również posłuży do walki z objawami stresu i do relaksu.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane komponenty i materiały w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom intensywności wibracji. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]