„Uroda i Zdrowie” o produktach do wibroterapii marki Vitberg

Kliknij w to miejsce, jeśli potrzebujesz więcej informacji o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęli się autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po 30-dniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – recenzja redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do uruchomienia. Dosłownie chwilę po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Częstotliwość drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu 30-dniowego testu – spadek wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, który można stosować też przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]