Vitberg opinie

Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla zawodowych sportowców

Nieistotne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, zapewne Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im zestawy do wibroterapii tej marki. Spowolniony metabolizm, stres, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o producencie

Firma Vitberg to rodzimy producent urządzeń do terapii wibracjami, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Aparaty są montowane w 100% w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszystkie ich podzespoły są ręcznie składane. Firma kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami i procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]