Urządzenia Vitberg – wibroterapia całego ciała albo jego fragmentów

Poszukujesz więcej wiadomości o marce Vitberg? Skieruj się na portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy można kupić zestawy do terapii wibracjami do domowego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która opiera się na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiednie urządzenie bodźca mechanicznego. Wibracjom można poddać całe ciało bądź skupić się na jednej jego części. Wykorzystanie wibroterapii zalecają rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: usprawnia krążenie limfatyczne, wspomaga leczenie problemów urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do wibroterapii uspokajają i łagodzą stres, ułatwiają relaksację pacjenta, poprawiają krążenie w nogach, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami od polskiego producenta

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z roku na rok, jednak pacjenci pragną używać przyrządów do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Do takich osób skierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość testowania swoich urządzeń w sieci poradni, rozsianych na terenie kraju.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]