Vitberg – jak to się zaczęło?

Na https://www.youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8 znajdziesz wszystko, co warto wiedzieć o marce Vitberg

Dowiedz się jak przebiega wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od dwudziestu jeden lat para się produkcją sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na kanale YouTube.

Wiele lat doświadczeń w poręcznym urządzeniu marki Vitberg

Urządzenie RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie podniesienie jakości życia pacjentów cierpiących na różne schorzenia. Kompletny zestaw składa się z sześciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, co daje możliwość poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki segmentacji urządzenia na pojedyncze moduły można swobodnie dobierać do modułu bazowego niezbędne nam elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o detale

Do produkcji aparatów marki Vitberg używane są tylko certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od polskich dostawców. Obicie przygotowane jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. Do produkcji zestawów RAM Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny najwyższej jakości. Każdy moduł, jak również jego elementy elektroniczne sterowania, jest ręcznie składany, a następnie dokładnie testowany przed przekazaniem do sprzedaży.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]