Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

Więcej w temacie Vitberg opinie na https://www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z biegiem la wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Niewiele osób jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – w 100 % polskie aparaty do wibroterapii

RAM Vitberg+ wytwarza się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja składa się z kilku działów, m.in. z: montowni, działu elektroniki, wykrawalni i szwalni. Zaprojektowanie aparatu zabrało kilka lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddawane są wielu testom. Poszycie aparatu szyte jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest wytrzymała i łatwa do dezynfekcji.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z aparatów firmy Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta w czasie sesji wibroterapii.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]