Gotowanie pod okiem mistrza kuchni – o warsztatach kulinarnych

Szukasz więcej wiadomości o kursie kulinarnym? Doskonale trafiłeś! Wejdź na http://tinyurl.com/sfrh4zy.

Uczestnictwo w warsztatach kulinarnych to doskonały sposób na pozyskanie nowych umiejętności – poznanie dobrych technik produkcyjnych i tajników rozmaitych receptur czy po prostu powtórzenie podstaw gotowania. Do kogo kierowana jest usługa? Czy warto skorzystać z warsztatu kulinarnego?

Kurs kulinarny – poznaj tajemnice sztuki kulinarnej

Umiejętności gotowania nie zdobywa się w kilka miesięcy – szef kuchni potrzebuje czasu, żeby zapoznać się ze skomplikowanymi recepturami oraz pogłębiać swoje kwalifikacje. Jeśli marzysz, by podążać śladami najlepszych, zgłoś się na warsztaty kulinarne i ucz się od wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy opanowali tajniki sztuki kulinarnej, a teraz przekazują je mniej doświadczonym kursantom. Oferta adresowana jest do przeróżnych grup odbiorców – zarówno do pasjonatów, którzy ledwo zaczęli swoją przygodę z gotowaniem, jak i do osób, które dążą do tego, by podnieść posiadane już umiejętności. Kursy kulinarne zapewniają znaczną rozpiętość tematyczną – można wziąć udział w szkoleniu z kuchni tajskiej, uczyć się przygotowywać smakowite steki wołowe, doskonalić receptury deserów, tortów i innych wyrobów cukierniczych, jak również poznać dania vege.

Teoria oraz praktyka – jak prowadzone są kursy kulinarne?

Jak prowadzony jest warsztat? Warsztaty kulinarne składają się z dwóch etapów – szkolenia teoretycznego oraz praktycznego. Część praktyczna jest w całości poświęcony opanowaniu przyrządzenia konkretnych potraw, a wprowadzenie teoretyczne służy opisaniu podstawowych czynności. Uczestnicy wszystkie dania przyrządzają osobiście, uczą się też prezentacji potraw na talerzu, a nad wszystkim czuwają specjaliści. Pragniesz zdobyć nowe umiejętności kulinarne i częstować swoją rodzinę pysznymi daniami? Jeżeli interesują Cię aktywne warsztaty kulinarne skupiające się na praktyce, korzystaj z kursów oferowanych przez profesjonalnych szefów kuchni, którzy mają spore doświadczenie zawodowe.

Nasza lokalizacja:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]