Warsztaty kulinarne dla dzieci uczą poprzez świetną zabawę

Jeśli ciekawi Cię najlepsza oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków, zajrzyj na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/

Dzieci lubią asystować nam w gotowaniu – wybierać i przynosić składniki czy przystrajać ciasta. Chciałabyś rozwinąć fascynację swojej pociechy? Sprawdź warsztaty kulinarne dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, czego dotyczą takie lekcje.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział maluchy w wieku od 6-10 lat. Podczas warsztatów dzieci nie tylko zyskują przydatne umiejętności, ale , co bardzo ważne, uczą się samodzielności oraz kształtują swoją kreatywność. A jednocześnie wyśmienicie się bawią. Wybieranie oraz mieszanie ingredientów, ćwiczenie smacznych przepisów i komponowanie ciekawych smaków – to wszystko powoduje, iż dzieci z entuzjazmem gotują i są bardziej świadome w kuchni. Dzieci zapoznają się dodatkowo z regułami, jakich powinno się przestrzegać w kuchni, co bez wątpienia wpływa na ich bezpieczeństwo podczas gotowania. W warsztatach mogą też brać udział rodzice, jest to zatem wspaniała sposobność do spędzenia wspólnie czasu z potomkiem. Rodzice mogą obserwować kulinarne wysiłki swoich dzieci, a potem spróbować tego, co przygotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z zawodowym szefem kuchni

Zajęcia trwają trzy godziny i organizowane są w Krakowie. Podczas kursu dzieci przyrządzają deser oraz danie główne. Mali uczniowie sztuki gotowania mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – ugotować pyszny makaron na słodko bądź słono, czy też podjąć się pieczenia pachnącej, udekorowanej świeżymi dodatkami tradycyjnej pizzy. W czasie warsztatów grupa przygotowuje również smaczną deser – mus z lodami truskawkowymi oraz mascarpone. Lekcja połączona z zabawą to doskonała metoda za gospodarowanie wolnego czasu, a własnoręczne szykowanie ulubionych potraw niesie pociechom sporo szczęścia. Nawet bardzo przekorne dziecko będzie z pasją oddawało się ozdabianiu deseru lub pieczeniu doskonałej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci organizuje wykwalifikowany szef kuchni, który posiada wieloletnią praktykę i wspaniałe podejście do maluchów.

Nasza lokalizacja:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]